Makijaż

„Każdy nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, aby umieć je odkryć”

 

Makijaż dzienny

Powinien być subtelny, stonowany i przede wszystkim naturalny. Powinnaś czuć się zadbana i atrakcyjna.

zadaniem makijażu dziennego jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków.

Makijaż wieczorowy

To świetna okazja, by pobawić się kolorami, cieniami, jak i wszelkiego rodzaju sposobami, które dadzą nam efekt połysku i blasku. Zaletą tego rodzaju makijażu jest dowolność jego wykonania, uzależniona jedynie od stylu imprezy lub indywidualnych pomysłów i preferencji kobiety.

Makijaż ślubny

Ślub – ten jeden wyjątkowy dzień wymaga długotrwałych i mozolnych przygotowań, o czym mimo wstępnych złudzeń z pewnością zdążyły się już przekonać wszystkie przyszłe mężatki. Poza ustaleniem podstawowych kwestii, jak lista gości czy miejsce wesela, dla Panny Młodej nie lada wyzwaniem jest wybór odpowiedniej sukni, fryzury i makijażu.

Makijaż na ten wyjątkowy dzień powinien sprostać dwóm podstawowym zadaniom. Po pierwsze Panna Młoda musi wyglądać pięknie zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Dlatego też makijaż ślubny łączy w sobie elementy dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Po drugie musi być wyjątkowo trwały, aby utrzymał się na twarzy przez cały dzień, niezależnie od pogody czy ilości wzruszeń. Dzięki takiemu profesjonalnie zrobionemu makijażowi, podczas uroczystości Panna Młoda może skupić się na tym, co dla niej najważniejsze.

Aby makijaż pozostał nietknięty w ekstremalnych nawet sytuacjach, powinien być utrwalony bazą, podkładem o wzmocnionej strukturze, a nawet specjalnym sprayem (utrwalaczem). Warto jest stosować profesjonalne kosmetyki charakteryzatorskie, gdyż dają one pewność i trwałość makijażu. Dokładne wykonanie jest równie ważną kwestią, aby czuć się szczególnie i wyjątkowo w tym dniu.

Aby Panna Młoda wyglądała nad wyraz atrakcyjnie podczas tego najważniejszego dnia, warto skorzystać z propozycji make up'u próbnego – takie spotkanie pozwala na spokojnie zapoznać się z upodobaniami klientki, stylizacją jaką wybrała, a także z jej sposobem wyrażania emocji, mimiką – dla lepszego dostosowania make up'u. Dzięki wcześniejszemu spotkaniu, w dniu ślubu makijażystka skupia się tylko i wyłącznie na wykonaniu zaplanowanego wspólnie z Panną Młodą make up'u, a przyszła mężatka, bez zbędnych trosk, może skupić się na wyjątkowej chwili, która zbliża się wielkimi krokami